Натовп бачить кільце бульбашок у воді. За мить вони стають широко роззявленими ротами.

Якщо ви запитаєте когось, вони, ймовірно, скажуть вам, що вони можуть використовувати відпустку. Більшість людей не мають розкоші життя в режимі вільного часу і повинні утримувати роботу, щоб сплачувати рахунки. Це не означає, що кожен ненавидить свою роботу; Я впевнений, що багато людей насправді люблять те, що вони роблять для життя. Але є досить хороший шанс, що вони, швидше за все, будуть робити щось інше, як подорожувати і випробувати речі, яких вони ніколи раніше не мали.

Важливо взяти відпочити від стирання та стресу повсякденного життя, вийти і подивитися, що може запропонувати інший світ. Ваша “перерва” не повинна бути місяцем, тижнем або навіть більше одного дня – навіть швидка одноденна поїздка в дещо нове може принести дещо необхідне полегшення.

Але, якщо у вас є якийсь час, щоб подорожувати, ви можете розглянути поїздку до Great Bear Lodge в Британській Колумбії, Канада. Красиве місце відпочинку розташоване в п’ятдесяти милях від Порт-Харді поблизу району під назвою “Великий ведмідь-тропічний ліс”. Це вважається одним з кращих місць в світі, щоб побачити Brown Bears, також відомий як Grizzly Bears.

Маленьке місце розташування не тільки надзвичайно красиве та мальовниче, але в домі також розміщені Великі ведмежі Nature Tours, які оцінюють Національна географічна пригода як один з найкращих туристичних компаній на Землі. Відвідувачі, в супроводі експертних довідників, майже гарантовано отримують можливість побачити Браун-Медведєв у своєму природному середовищі існування.

Звичайно, в цьому місці буде й інша дика природа. Проте, в один конкретний день, відвідувачі, керівники та співробітники ложа стали свідками дуже рідкого відвідувача тварин. Гості спали у ліжках, коли поспішали до причалу з видом на воду. Але, поспіхом було не тільки насолодитися вражаючими мальовничими видами – хтось помітив кільце бульбашок у верхній частині води.

Як люди зібралися навколо, щоб спостерігати, два горбатих кити ламали поверхню води, брязкаючи туман з їх свердловин. Оскільки одна людина спіймала все це на відео, ми можемо бачити не тільки вражаючий погляд, але й погляд на страхіття на обличчі кожного. Я визнаю, що коли я дивився відео, я зрозумів, що маю точно таке ж вираз.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *